Holiday Homes

  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Маючи перукарню і камеру схову багажу, Holiday Homes Dubai зручно розташована на відстані 7 км від таких шанованих релігійних пам'яток, як Мечеть Аль-Нур.

Вілла розташована приблизно за 5 хвилин пішки від ресторану Moulouk Al Shawarma Restaurant, де подають страви środkowowschodniej.

Вілла в Дубаї розташована у районі Дейра, на відстані приблизно 15 хвилин їзди машиною від таких сімейних місць, як Акваріум Шарджі. Любителям природи сподобається близькість парку Аль-Мамзар, розміщеного на відстані 10 хвилин їзди. Гості можуть скористатися такими видами транспорту, як станція метро Станція Al Qiyadah, розташована всього за 5 хвилин ходьби, або автобусна зупинка Abu Hail Metro B, що на близькій відстані від Holiday Homes.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Holiday Homes Дубай
Fully Furnished Studio Appartment Next To Sharaf Dg Metro Station
Ціна лише для моб. пристроїв

Fully Furnished Studio Appartment Next To Sharaf Dg Metro Station

2.2 км від помешкання
USD 54 USD 49
за ніч
Perfect Stay Dubai
Ціна лише для моб. пристроїв

Perfect Stay Dubai

3.7 км від помешкання
USD 77 USD 69
за ніч
Elegant 1-Bed Waterfront Living
Ціна лише для моб. пристроїв

Elegant 1-Bed Waterfront Living

9.0
Блискуче 1 відгук
6.5 км від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Безкоштовний Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу
    • Роздягальня
    • Барбершоп
    • Обслуговування номерів
    • Прибирання приміщень
    • Прокат авто
    • Пральня
    • Хімчистка
    • Доставка продуктів
    • Магазини/ комерційні послуги

    Харчування

    • Снек-бар

    На кухні

    • Загальна кухня

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Звукоізольовані номери
    • Тераса
    • Садові меблі
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Банкомат
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 18:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензії1033882
    Часті питання
    • О котрій годині заїзд та виїзд з цієї вілли?
      Гості цієї вілли, повинні зареєструватися не пізніше 18:00 і виїхати до 11:00.
    • Чи є поблизу Holiday Homes гарні ресторани?
      Ресторани поблизу Holiday Homes включають Titos Cafe і Mandilicious.
    • Які послуги надає ця вілла?
      У цій віллі гості можуть скористатися різноманітними послугами, зокрема цілодобовою стійкою реєстрації.
    • Чи допускається розміщення з домашніми тваринами в віллі?
      На жаль, ця вілла не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У Holiday Homes є гідромасажна ванна?
      Так, у Holiday Homes є гаряча ванна.
    • Які відомі пам'ятки варто відвідати, зупинившись у Holiday Homes?
      Гості можуть відвідати Дубайський дельфінарій, що зручно знаходиться на відстані приблизно 15 хвилин їзди машиною від Holiday Homes.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Holiday Homes Дубай
    100% перевірені відгуки

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити